[chatbot]

İletişim Bilgilerimiz

Tüm sorularınız için bize yazabilirsiniz.

info@gokhantekin.com.tr+90 544 301 6050
Teklif Al

Gökhan TEKİN

,

Ben, Gökhan TEKİN. https://gokhantekin.com.tr web sitesinin kurucusu ve yöneticisiyim. Yaklaşık 8 yıldır kişisel blog yazarlığı yapıyorum. Aynı zamanda ihtiyaçlara göre web site tasarımı yapıyorum. Daha önce bir çok web tasarım firmasında, web tasarım projelerinde çalıştım. Bugüne kadar kendim için Web tasarım ve dijital pazarlama web sitesi açmayı hiç düşünmemiştim. Çünkü zaten kişisel blog sitem vardı ve web tasarımı yaptırmak isteyenler bana kişisel blog sitemden ulaşıyordu.

Fakat bir süre sonra bu şekilde ilerlemeyeceğini düşünerek bu siteyi kurdum ve artık daha profesyonel bir şekilde hizmet vermeye başladım. Web tasarım konusunda hizmet almak isteyenler iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilir. İletişim formundaki mesaj bölümünde kısa da olsa projenizden bahsederseniz ve iletişim bilgilerinizi doğru bir şekilde girerseniz size geri dönüş yapmamız daha hızlı olacaktır.

  • Web Tasarım
  • Web site bakımı ve içerik yönetimi
  • Sosyal medya yönetimi
  • Dijital pazarlama

Bu alanlarda hizmet veriyoruz. Eğer sizde firmanız için ve kişisel web sitenizi kurmak istiyorsanız bize bir e-posta göndermeniz veya bizi aramanız yeterli olacaktır.

Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Gizlilik Politikası.
Kabul Ediyorum